Fassaaditööd

katusetööd
fassaaditööd

Fassaaditööd teeme põhiliselt Kesk- ja Lõuna-Eestis. Fassaadi renoveerimine on eriti hea võimalus saada vanale hoonele uus väljanägemine, võimalus valida täiesti erinev fassaadikate ja värv.

Puitmaterjal on jätkuvalt enim soositud fassaadimaterjal. Korraliku pinnatöötlusega tagab ta pikaajalise kestvuse ning üldjuhul sobib kõigile majadele. Puitmaterjal on ka hästi kätte saadav ning fassaadi renoveerimine käib kiiresti. Tegemist on ökoloogilise ja hingava materjaliga.
Fassaadirenoveerimisel on sageli põhieesmärk elamu soojustamine. Antud juhul on tegemist investeeringuga, mis annab teile energiasäästust tehtud kuludele ka konkreetse võimaluse raha tagasi saada. Sageli katuse renoveerimise käigus renoveeritakse ka fassaad ja tehakse soojustustööd, kuna soovitud energiasäästu saamiseks tuleb alustada katusealuse soojustamisest, mille kaudu eelkõige soojakaod tekivad, edasi vundament ja fassaad.
Katusetööde tegemisel on võimalik siis arvestada ka juba fassaadi soojustamisega kaasneva seina paksuse kasvamisega. Võimalikult suure energiasäästu saamiseks oleks mõistlik vahetada fassaadirenoveerimise käigus ka amortiseerunud välised uksed ja aknad.

Katusetööd

katusetööd
katusetööd
katusetööd

Mõtled katuse vahetusele?! Triimon OÜ on spetsialiseerunud katuste ning fassaadide renoveerimisele. Teostame nii väikese- kui ka suuremahulisi töid vana lammutamisest, uue asendamiseni kuni lõppkoristamiseni. Ehitustööd teostatakse alati kokkulepitud aja jooksul võtmed kätte põhimõttel.
Kaasaegsed katusematerjalid on pikaealised ja me kasutame neist ainult parimaid. Õigesti paigaldatud katusematerjalide garantiiajad algavad 10 aastast – plekk-ja kivikatusestel kuni 30-aastat.

Oleme Weckman, Benders ja Orima katusetoodete ametlik paigaldaja!
– terasprofiilkatused
– kivikatused
– eterniitkatused
– katuse ohtutooted
– vihmaveesüsteemid
– liistprofiilid ja plekksepa tööd
– lisatarvikud

Õnnestunud katuse vahetuse tagavad lühidalt:

1. Tasuta katuseülevaatus ja tööde järjestamineVaatame üle vajalikud remondikohad, kaardistame ja lepime kliendiga kokku vajalikud tööd ja materjalid
2. Sõlmime pidava kokkuleppe ehk TöövõtulepinguAnname katusetöödele kirjaliku kokkuleppe – lepingu. Lepingus on selgesti määratud kliendi soovid ning kokkulepitud tööd.
3. Vana katuse lammutusVana katuse lammutuse käigus kaetakse koheselt katus, et vältida läbisadu.
4. Uue katuse paigaldamineUus katus paigaldatakse vastavalt kokku lepitule koos kõigi soovitud katusetarvikutega ja vihmaveesüsteemiga.
5. Uus katus on valmisKui uus katus on paigaldatud teostame koos kliendiga teostatud tööde ja materjalide üle vaatuse, koostame kirjaliku akti tööde üleandmise kohta.

Soojustamine

fassaaditööd
fassaaditööd
fassaaditööd

Vana maja soojustamine annab olulise energiasäästu ning on oluline ökoloogilisest seisukohast – investeeri energiasäästu.
Soojustamisele tehtavad kulutused tulevad tagasi saadavast energiasäästust, lisaks on teil nägusam ja soojem maja, olete jätnud väiksema ökoloogilise jälje ja võïte rahulolevalt kõike seda nautida jättes kogu remondi proffessionaalide teha – telli energiaremont täislahendusena Triimonist.
Kõikidele majadele, mis vajavad energiaremonti, teeme konkreetsed ettepanekud hoone soojustamiseks nii katusealustes, kui fassaadides. Kuidas midagi teha ja mis see maksab?
Kõïge lihtsam viis saada teada oma maja energiaremondi vajaduse ja hinna kohta on kutsudes kohale Triimoni spetsialist, kes hindab olukorra, nõustab ja teeb konkreetse hinnapakkumise, samuti annab nõu finantseerimisvõimaluste kohta.