katusetööd

Meist lähemalt

Triimon OÜ 2008 aastal loodud Eesti katusefirma, eesmärgiga pakkuda oma klientidele kvaliteetseid katuselahendusi. Algselt tegeles ettevõtte eelkõige teraskatuste terviklahenduste pakkumisega. Alates 2011 aasta kevadest oleme Weckman teraskatuste edasimüüjad Kesk- ja Lõuna-Eestis. 2013. aastast pakume terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi ning erinevaid katusematerjale olles tootjate tehase esindaja. Pakutakse Weckman teraskatuseid, Benders kivikatuseid, Cembrit eterniitkatuseid ning Orima vihmaveesüsteeme ja ohutustooteid. Fassaadilahenduste puhul on soojustusmaterjali partneriks Isover. 2014 aastast on ettevõtte suund võetud energiatõhususele ehk pakkudes oma klientidele terviklikke katuse- ja fassaadi remonte, mis tagaks energiasäästu. Ehk elamute renoveerimisel suuname klientide tähelepanu soojustamisele ja sellele kaasnevale energiasäästule – tegemist on investeeringuga, mis toob kulusid tagasi.Kõik, mida sinu katus vajab!Soovime meie klientidele pakkuda kvaliteetseid terviklahendusi, kõik ühest kohast – alustame tasuta katusenõustamisest, edasi koostame teile pakkumise ning pakkumise sobivusel koostame tellimuse ning lepime kokku materjali tarneajas ja paigalduse ajas.Meie müügiesindused asuvab Jõgeval, aga töid teostame üle Eesti. 

Oma eelisteks peame:
– Olles erinevate katusematerjalide tootjate esindaja omame paremat ülevaadet konkreetsetest katusematerjalidest ja tarvikutest
– Koolitame oma esindajaid ja töötajaid pidevalt nii materjalide, kui paigalduse osas
– Oleme keskendunud paigaldusteenuse osutamisel kvaliteedile ja efektiivsusele, efektiivne tegevus annab võimaluse pakkuda soodsamat hinda
– Omame pikaajalist kogemust katuste paigalduse osas
– Pakume ainult parimaid katusematerjale
– Paigaldusteenuse osutamine toimub lisaks seadusest ja normidest tulenevatele nõutele veel ettevõtte enda poolt kehtestatud süsteemi alusel, mis tagab kvaliteetsema ja kliendi põhisema tulemuse.
– Omades teadmisi erinevatest katusematerjalidest ja paigaldusteenusest oskame oma kliente nõustada arvestades nende soove.
– Pakume terviklahendust – kõik materjalid ja tööd, mis on vajalikud ehitise katuse ja fassaadi remondiks ja soojustamiseks – juhime tähelepanu energia tõhususele.

Võta meiega kindlasti ühendust, kui:

  • soovid nõustamist oma katuse või fassaadiga seotud probleemi lahendamiseks
  • soovid kvaliteetset katuse- või fassaadilahendust
  • soovid katuselisatarvikuid nagu – katusesillad, -redelid, liistprofiilid, lumetõkked jms
  • soovid uut vihmaveesüsteemi
  • soovid katusekattele, lisatarvikutele ja vihmaveesüsteemile paigaldusteenust
  • soovid katusealuste ja fassaadide soojustamist
  • soovid mõnda muud üldehitustööd
  • soovid lahendust kõigile eelnevatele punktidele ühest kohast