Fassaaditööd

Fassaadi renoveerimine on eriti hea võimalus saada vanale hoonele uus väljanägemine, võimalus valida täiesti erinev fassaadikate ja värv.
Puitmaterjal on jätkuvalt enim soositud fassaadimaterjal. Korraliku pinnatöötlusega tagab ta pikaajalise kestvuse ning üldjuhul sobib kõigile majadele. Puitmaterjal on ka hästi kätte saadav ning fassaadi renoveerimine käib kiiresti. Tegemist on ökoloogilise ja hingava materjaliga.
Fassaadirenoveerimisel on sageli põhieesmärk elamu soojustamine. Antud juhul on tegemist investeeringuga, mis annab teile energiasäästust tehtud kuludele ka konkreetse võimaluse raha tagasi saada.
Sageli katuse renoveerimise käigus renoveeritakse ka fassaad ja tehakse soojustustööd, kuna soovitud energiasäästu saamiseks tuleb alustada katusealuse soojustamisest, mille kaudu eelkõige soojakaod tekivad, edasi vundament ja fassaad.
Katusetööde tegemisel on võimalik siis arvestada ka juba fassaadi soojustamisega kaasneva seina paksuse kasvamisega.Võimalikult suure energiasäästu saamiseks oleks mõistlik vahetada fassaadirenoveerimise käigus ka amortiseerunud välised uksed ja aknad.

Küsi pakkumist

Pakkumise saamiseks täida allolev vorm. Fassaadi hindamine- ja hinnapakkumise koostamine on tasuta!

[gravityform id=”2″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]